• KARABÜK ÜNİVERSİTESİNE 250 METRE MESAFEDE
    • Karabük MEB Onaylı Doğa Kız Öğrenci Yurdu
    • KARABÜK ÜNİVERSİTESİNE 250 METRE MESAFEDE
    • Özel Doğa Yurt Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu
MEB ONAYLI


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret59286
Hava Durumu

Neden Biz

 

Karabük Fakülteye yürüyüş mesafesinde olup Konumu itibariyle;önemli noktalara yakındır.
Öğrenci nüfusu yoğun bir bölgededir.


Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi en büyük özelliği, 'Anında Çözüm' ilkesiyle hareket eden bir işletmeye sahip olmasıdır. Gerek velilerimizden, gerekse öğrencilerimizden gelen herhangi bir istek anında yerine getirilmektedir. Bunun için Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksinde 24 saat boyunca gece ve gündüz bayan yönetici vardır.

Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi dizayn ve dekorasyonu yapılırken burada kalacak öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur.

Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi ’nde sabit mobilya yoktur, ortak kullanıma açık olan salonlarda dahi öğrencilerin kendi konforlarını kendi zevklerine göre belirleme esnekliği sağlanmaktadır. Bu sayede her öğrencinin kendine ait özel bir çalışma veya dinlenme alanı oluşmaktadır.

Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi  en büyük farkı, kuşkusuz yemekleridir. Yemeklerimiz, en kaliteli gıda malzemeleri kullanılarak özenle hazırlanır. Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi öğrencileri okul dönüşünde tadına doyamayacakları kadar lezzetli yemeklerin sıcacık ikram edileceğini bilerek yurda gelirler.

Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi, en soğuk kış günlerinde dahi sıcacıktır. Kimse üşümez. Öğrencileri, burada edindikleri güzel arkadaşlıkların yanı sıra, duzenlenecek cafemizde doğum günü kutlaması gibi etkinliklerle de unutamayacakları çok hoş zamanlar geçirmektedir.

Karabük Doğa Kız Öğrenci  Yurt ve Kompleksi sabah kahvaltısı hafta içi 07:00-10:00 saatleri arası sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise 15:00-20:30 hafta sonlari kahvalti 9:00 -11:00 saatleri arasında servis edilmektedir. Yemek listelerimiz yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alınarak belirlenmektedir. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde sunulan yiyecekler türlerine göre, uzman diyetisyen tarafından kendi mutfağımızda yetişkin bir insanın bir günlük besin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak şekilde vitamin ve kalori hesabı yapılarak hazırlanır. Bütün yiyecekler, Gıda Komisyonu denetiminde usta aşçılarımız tarafından, açık mutfağımızda özenle hazırlanmaktadır.

Kullanılan gıda maddelerinin tamamı en kaliteli markalardan seçilmektedir. 

Herşey dahil konseptimizde öğrencilerimizden almış oldukları hizmetlerin karşılığında ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Öğrencilerimize özel fitness salonu ile sizlerin hizmetindeyiz.